Costel Gâlcă, distrus: ”Echipa este zero barat!”
OFICIAL | „U” Cluj a bătut palma cu un atacant de naţională care marchează pe bandă rulantă OFICIAL | „U” Cluj a bătut palma cu un atacant de naţională care marchează pe bandă rulantă
Selecţionerul Australiei a demisionat după startul slab al echipei în faza a treia a preliminariilor CM

Jannik Sinner a devenit ambasador al programului de voluntariat pentru Jocurile Olimpice de iarnă din 2026

Adi Petre a dezvăluit totul despre perioada petrecută la FCSB: „A venit domnul Becali în vestiar. Ştiam dinainte” Adi Petre a dezvăluit totul despre perioada petrecută la FCSB: „A venit domnul Becali în vestiar. Ştiam dinainte”
Fostul jucător de la FCSB a răbufnit după ultimele decizii luate de Gigi Becali: „Când vii în România eşti trist, îţi dai seama cât de mare e diferenţa” Fostul jucător de la FCSB a răbufnit după ultimele decizii luate de Gigi Becali: „Când vii în România eşti trist, îţi dai seama cât de mare e diferenţa”

PAOK a învins pe Atromitos şi e la egalitate cu liderul din Grecia

Fotbal Internațional Publicat de Daian Cutu pe 1 sep 2024

PAOK Salonic, viitoarea adversară a formaţiei bucureştene FCSB în Liga Europa, a învins duminică seara, în deplasare, gruparea ateniană Atromitos, scor 2-1, în etapa a treia din Super Liga greacă.

PAOK, echipă condusă de antrenorul român Răzvan Lucescu, a reuşit să deschidă scorul la Atena în ultima parte a reprizei întâi, în minutul 45, când a marcat Andrija Zivkovic.

Acelaşi Zivkovic a avut un gol anulat de VAR, în minutul 69, şi gazdele au egalat în minutul 85, prim Amr Warda. PAOK a lovit decisiv în minutul 90, prin Camara, şi s-a impus cu 2-1.

Viitoarea adversară a echipei FCSB în grupa din Liga Europa se află acum pe locul al doilea în campionatul grec, la egalitate de puncte, 9, cu liderul Olympiacos Pireu.