Fotbalistul pierdut de CFR face senzaţie la rivală şi bate la porţile echipei naţionale: ”E de acest nivel!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | ”Au fost false”. Adrian Mihalcea a dezvăluit o situaţie incredibilă petrecută la meciul cu Rapid VIDEO | ”Au fost false”. Adrian Mihalcea a dezvăluit o situaţie incredibilă petrecută la meciul cu Rapid
VIDEO | ”Creştem ca ghioceii”. Un nou discurs savuros marca Marius Şumudică VIDEO | ”Creştem ca ghioceii”. Un nou discurs savuros marca Marius Şumudică
VIDEO | Rareş Pop, one man show pentru Rapid. ”Acesta este rodul muncii mele” VIDEO | Rareş Pop, one man show pentru Rapid. ”Acesta este rodul muncii mele”
Atalanta - Como a fost amânat din cauza ploii. Când se va juca Atalanta - Como a fost amânat din cauza ploii. Când se va juca
VIDEO | Marius Şumudică, spectaculs la finalul partidei cu Unirea Slobozia VIDEO | Marius Şumudică, spectaculs la finalul partidei cu Unirea Slobozia

Konoplyanka, out de la CFR Cluj! Câte minute a jucat ucrainianul în România

CFR Cluj Publicat de Tudor Moisa pe 3 ian 2024

Se pare că Neluţu Varga şi-a luat a doua mare ţeapă de când este finanţator în Gruia, după ce la fel păţise şi cu Julio Baptista. Astăzi, Yehven Konoplyanka şi-a reziliat contractul cu CFR Cluj.

Aduse cu surle şi trâmbiţe în Ardeal, ucrainianul a bifat doar 54 de minute pentru fosta campioană!

Ultima dată când a intrat pe teren s-a întâmplat pe 6 noiembrie, în partida cu Hermannstadt. Intrat în minutul 80 pe teren, Konoplyanka nu a putut face nimic pentru a evita înfrângerea CFR-ului de la Sibiu, scor 1-0.