”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Indignare după meciul disputat de Dinamo la Iaşi! "Tâmpenii" | VIDEO EXCLUSIV

Fotbal Romania Publicat de Tudor Moisa pe 13 aug 2024

Poli Iaşi şi Dinamo au remizat, scor 2-2, luni seară, în Superligă.

La finalul partidei, Bogdan Cosmescu a vorbit despre partida din Copou. Comentatorul sportiv este indginat de modul în care s-au marcat unele goluri. De asemenea, Bogdan Cosmescu a evidenţiat decizia luată de Neagu, care a continuat jocul, în ciuda faptului că era accidentat.

”S-au dat goluri din nişte tâmpenii. Golul 2, nu poate să cadă mingea acolo din corner. Tu nu vezi aşa ceva niciodată! Ai mai văzut mingea să cadă acolo pe şase metri? Eu nu am mai văzut.

Se întâmplă nişte chestii în fotbalul ăsta ... eu nu l-am înţeles pe Neagu. Tu l-ai înţeles? Face contractură şi el continuă să joace şi părăseşte terenul, abia calcă. El are ruptură clar. Sunt unul dintre lucrurile de bază la un sportiv profesionist, organsimul, ştii ce poţi", a declarat Bogdan Cosmescu la Prima Sport.