”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

I-am impresionat pe britanici! Pe ce loc se situează selecţionata pregătită de Edi Iordănescu

EURO 2024 Publicat de Tudor Moisa pe 23 iun 2024

România a pierdut cu Belgia, scor 2-0, sâmbătă, după ce a câştigat în faţa Ucrainei, scor 3-0, luni.

Naţionala pregătită de Edi Iordănescu a impresionat în partida cu vecinii noştri şi nu a arătat deloc rău în cea pierdută cu Belgia.

Englezii de la GOAL au întocmit clasamentul selecţionatelor prezente la EURO, după ce etapa a doua din faza grupelor a luat sfârşit. În viziunea britanicilor, România este a 13-a cea mai bună echipă de la EURO, peste echipe ca Serbia şi Croaţia.