”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Gigi Becali, reacţie surprinzătoare după calificarea în turul III al Ligii Campionilor. ”Trebuie să vedem punctele slabe”

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 31 iul 2024

Gigi Becali a declarat, miercuri seară, după calificarea formaţiei FCSB în turul trei preliminar al Ligii Campionilor, că îl bucură faptul că echipa merge mai departe, dar nu este mulţumit de joc.

“Sunt fericit pentru calificare, dar de joc nu sunt mulţumit. De când a plecat Coman nu mai suntem atât de periculoşi în atac. E clar că mai trebuie să luăm ceva în atac.

Mă bucur că ne-am calificat, dar jocul trebuie să fie mai bun. Trebuie să vedem punctele slabe din meciul ăsta dacă vrem să mergem în Liga Campionilor (n.r. – în grupe)”, a spus Becali la Digi Sport.

Formaţia FCSB s-a calificat, miercuri seară, în turul trei preliminar al Ligii Campionilor, trecând în turul doi preliminar de Maccabi Tel Aviv. În tur, la Bucureşti, scorul a fost 1-1. Returul de la Budapesta a fost câştigat cu 1-0 de bucureşteni datorită unui gol marcat în minutul 90.