”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Gigi Becali, întrebat dacă mai transferă înainte de meciurile cu Sparta Praga. ”Să mai facă o minune frumoasă!” | EXCLUSIV

FCSB Publicat de Tudor Moisa pe 31 iul 2024

FCSB s-a calificat în al treilea tur preliminar, după ce a eliminat-o pe Maccabi Tel Aviv, scor 2-1 la general.

După fluierul final, Gigi Becali a intrat în direct la emisiunea Fotbal Show. Finanţatorul campioanei a fost întrebat dacă va face transferuri înaintea dublei cu Sparta Praga.

Gigi Becali nu a ezitat şi a declarat că nu se pune problema, având în vedere că timpul este foarte scurt până la primul meci.

"Nu avem timp, doar Tănase, atât, dacă putem să îl luăm. Nu avem timp. Chiar dacă e un jucător, până îl vezi nu poţi să ştii. Nu avem timp, asta e, să mai facă Domnul cu noi o minune frumoasă şi în play-off o să vină Tănase.

Eu zic că Tănase întăreşte foarte mult echipa", a spus Gigi Becali la Prima Sport.