VIDEO | Repriză perfectă pentru românii de la Parma! După Valentin Mihăilă, Dennis Man a dat şi el o pasă de gol VIDEO | Repriză perfectă pentru românii de la Parma! După Valentin Mihăilă, Dennis Man a dat şi el o pasă de gol
VIDEO | Rapid - ”U” Cluj, astăzi, de la ora 21:00, în direct la Prima Sport 1! Partidă de foc in Giuleşti. Echipele de start! VIDEO | Rapid - ”U” Cluj, astăzi, de la ora 21:00, în direct la Prima Sport 1! Partidă de foc in Giuleşti. Echipele de start!
Breaking News! Barcelona, tun pe piaţa transferurilor! Balonul de Aur a pus cerneala pe contract

VIDEO | UTA - Hermannstadt 1-1. Sibienii au fost mai periculoşi, dar schimbările lui Mircea Rednic au smuls un punct pentru arădeni VIDEO | UTA - Hermannstadt 1-1. Sibienii au fost mai periculoşi, dar schimbările lui Mircea Rednic au smuls un punct pentru arădeni
VIDEO | Valentin Mihăilă, pasă de gol în minutul 2 VIDEO | Valentin Mihăilă, pasă de gol în minutul 2
E gata! Neluţu Varga s-a convins după meciul contra FCSB-ului şi anunţă următorul tun dat pe piaţa transferurilor de CFR: ”I-a crescut cota cu 2 milioane de euro!”

Denis Haruţ nu mai pleacă la Farul! Ce se întâmplă cu fotbalistul de la FCSB

Fotbal Romania Publicat de Tudor Moisa pe 7 sep 2024

Denis Haruţ ar fi trebuit să ajungă la Farul Constanţa.

Fundaşul a evoluat în doar trei partide în acest sezon, iar Farul şi FCSB s-au înţeles asupra transferurile, numai că totul a picat.

Gigi Becali a dezvăluit că Haruţ nu mai merge la Farul, iar fotbalistul va semna cu o altă formaţie din Superligă.

”Lui Haruţ i-am dat hârtie, liber. Eu i-am spus lui Iaşko (n.r. Zoltan Iaşko, directorul sportiv de la Farul), a zis că i-ar interesa, nici nu ştiu ce au făcut. Eu i-am dat drumul să plece la Hagi. Că cică el după aia n-a mai plecat la Hagi, în altă parte se duce.

Nici nu ştiu ce a făcut. Eu oricum îl dădeam liber, că nu-l avea pe listă. (n.r. I se spune că Haruţ se duce la Sepsi) Să se ducă unde vrea, ce treabă am eu?”, a spus Gigi Becali, citat de Fanatik.

Fundaşul este cotat de Transfermarkt la suma de 400.000 de euro.