”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Dacă trece de Maccabi, FCSB ştie cu cine va juca în turul III preliminar al Ligii Campionilor

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 30 iul 2024

Formaţia cehă Sparta Praga a învins, marţi, pe teren propriu, cu scorul de 4-2, echipa irlandeză Shamrock Rogers, în manşa secundă din turul doi preliminar al Ligii Campionilor.

Pentru Sparta Praga au marcat Olatunji (29), Ross (41), Sorensen (48) şi Tuci (71).

Pentru Shamrock a punctat Greene (32, 47).

În tur, Sparta Praga s-a impus, scor 2-0.

Sparta Praga ar putea întâlni în turul trei pe FCSB, dacă echipa roş-albastră va reuşi să treacă de Maccabi Tel Aviv.

FCSB a remizat cu Maccabi Tel Aviv, scor 1-1, în tur, iar returul are loc miercuri, la Budapesta.