"Cele mai frumoase ratări, ia un trofeu". Marius Ştefănescu, ironizat după ce a fost numit omul meciului | VIDEO EXCLUSIV "Cele mai frumoase ratări, ia un trofeu". Marius Ştefănescu, ironizat după ce a fost numit omul meciului | VIDEO EXCLUSIV
LIVE TEXT | Portugalia - Franţa, ASTĂZI, de la 22:00. Ronaldo vs Mbappe, în „sferturile” Campionatului European. Echipele probabile LIVE TEXT | Portugalia - Franţa, ASTĂZI, de la 22:00. Ronaldo vs Mbappe, în „sferturile” Campionatului European. Echipele probabile
LIVE TEXT | Spania - Germania, ASTĂZI, de la 19:00. Finala din „sferturi” între echipele încântătoare de la EURO 2024. Echipele probabile LIVE TEXT | Spania - Germania, ASTĂZI, de la 19:00. Finala din „sferturi” între echipele încântătoare de la EURO 2024. Echipele probabile
Favoritele în lupta la titlu în Superliga. Echipa cotată surprinzător! „Ce transferuri a făcut?” | EXCLUSIV VIDEO Favoritele în lupta la titlu în Superliga. Echipa cotată surprinzător! „Ce transferuri a făcut?” | EXCLUSIV VIDEO
”Să vedem dacă primim”. Florin Maxim a anunţat dacă Corvinul are drept de promovare ”Să vedem dacă primim”. Florin Maxim a anunţat dacă Corvinul are drept de promovare
VIDEO | Vlad Chiricheş îşi mai trece în cont un trofeu. ”Sunt norocos să fiu încă pe teren” VIDEO | Vlad Chiricheş îşi mai trece în cont un trofeu. ”Sunt norocos să fiu încă pe teren”

Blitzkrieg turcesc! Merih Demiral a marcat cel mai rapid gol din istoria Campionatului European în fazele eliminatorii

EURO 2024 Publicat de Daian Cutu pe marți, 22:41

Golul marcat de turcul Merih Demiral după 57 de secunde împotriva Austriei este cel mai rapid gol marcat vreodată în fazele eliminatorii la Campionatul European şi al doilea cel mai rapid gol din istoria competiţiei.

Cel mai rapid gol din istoria Euro-2024 a fost marcat în secunda 23 de albanezul Nedim Bajrami, la meciul cu Italia, din 16 iunie.

Meciul Austria - Turcia se joacă în optimile Euro-2024. Învingătoarea va întâlni în sferturi naţionala Ţărilor de Jos în sferturi.