”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Astăzi au loc tragerile la sorţi pentru play-off-urile UCL şi UEL! Cu cine poate pica FCSB

Champions League Publicat de Tudor Moisa pe 5 aug 2024

FCSB o întâlneşte pe Sparta Praga, în al treilea tur preliminar Champions League. Primul meci din dubla manşă se va disputa în Cehia, marţi, de la ora 21:00. Duelul va putea fi urmărit, în format live text, pe PrimaSport.ro.

Cu o zi înaintea meciului cu Sparta Praga, FCSB îşi va afla posibilul adversar din play-off-urile UCL şi UEL. Tragerea la sorţi aferentă Champions League va avea loc la ora 13:00, iar cea pentru Europa League la ora 14:00.