”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Aşa va arăta primul 11 a lui FCSB în returul cu Sparta Praga! Gigi Becali a dezvăluit schimbarea din atac

FCSB Publicat de Ovidiu Neacşu pe 11 aug 2024

Gigi Becali a dezvăluit ce schimbare se va produce la returul cu Sparta Praga în primul 11 al FCSB-ului.

FCSB va avea unul dintre cele mai importante meciuri ale sezonului cu Sparta Praga, pe stadionul „Ghencea”, iar după partida tur, încheiată 1-1, „roş-albaştrii” au şanse mari la calificare.

Întrebat despre echipa de start, patronul echipei bucureştene a dezvăluit că Ştefănescu şi-a recâştigat poziţia de titular, după prestaţia bună din meciul de campionat cu Farul, câştigat cu 3-2.

Gigi Becali şi staff-ul tehnic al FCSB-ului au decis ca în flancul drept să evolueze Marius Ştefănescu, în cel stâng Alexandru Băluţă, iar în centrul atacului David Miculescu.

”Noi am decis schimbările (n.r. din meciul cu Farul) dinainte, că vor juca câte o repriză. Trebuia să iasă şi Ştefănescu, să joace doar o repriză, dar ei nu au fost de acord, că au zis că au nevoie de el. Da, da, da (că Ştefănescu va fi titular cu Sparta, cu Băluţă şi Miculescu), a declarat Gigi Becali, la Digi Sport.