MM Stoica ştie cine se bate la play-off. Surpriză mare: ”Eu am spus din etapa a doua. Confirmă!”  | VIDEO EXCLUSIV
MM Stoica ştie cine se bate la play-off. Surpriză mare: ”Eu am spus din etapa a doua. Confirmă!” | VIDEO EXCLUSIV
Valentin Mihăilă şi Dennis Man, puşi la zid deşi au oferit câte o pasă decisivă Valentin Mihăilă şi Dennis Man, puşi la zid deşi au oferit câte o pasă decisivă
VIDEO | Rapid - ”U” Cluj, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. „Sepcile Roşii” şi-au dublat avantajul VIDEO | Rapid - ”U” Cluj, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. „Sepcile Roşii” şi-au dublat avantajul
Un număr de 68 de echipaje vor lua startul TESS Rally Braşov - Ediţia 53 Un număr de 68 de echipaje vor lua startul TESS Rally Braşov - Ediţia 53
Ons Jabeur a anunţat că nu va mai evolua în acest sezon Ons Jabeur a anunţat că nu va mai evolua în acest sezon
A fost anunţată echipa României pentru turneul final BJK Cup! Cele cinci sportive alese de Horia Tecău A fost anunţată echipa României pentru turneul final BJK Cup! Cele cinci sportive alese de Horia Tecău

Accidentare gravă pentru luptătoarea Cătălina Axente. A fost scoasă pe targă!

JO 2024 Publicat de Daian Cutu pe 10 aug 2024

Meci extrem de dramatic pentru Cătălina Axente în optimile turneului de lupte libere – categoria 76 kg de la Paris, sportiva română părăsind competiţia pe targă.

Adversara sa, Kennedy Alexis Blades (SUA), nu i-a dat nicio şansă Cătălinei, care a rămas nemişcată pe saltea, după ce a fost aruncată pe spate, având nevoie de îngrijiri medicale.

Cătălina a pierdut, dar poate ajunge în recalificări, dacă adversara sa va intra în finală.