"Bă, fraţilor, suntem în urna a treia, mă, aproape de inexistenţă". Discurs dur după victoria României în Kosovo | VIDEO EXCLUSIV "Bă, fraţilor, suntem în urna a treia, mă, aproape de inexistenţă". Discurs dur după victoria României în Kosovo | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Execuţie în direct! Germania a învins-o pe Ungaria, scor 5-0 VIDEO | Execuţie în direct! Germania a învins-o pe Ungaria, scor 5-0
VIDEO | Zi spectaculoasă în Nations League! S-au marcat 34 de goluri VIDEO | Zi spectaculoasă în Nations League! S-au marcat 34 de goluri
Gigi Becali a dat ordinul! Cei trei fotbalişti care vor juca în atac la FCSB Gigi Becali a dat ordinul! Cei trei fotbalişti care vor juca în atac la FCSB
Modul în care a fost tratată delegaţia României de kosovari | EXCLUSIV Modul în care a fost tratată delegaţia României de kosovari | EXCLUSIV
U BT Cluj - CSM Oradea, scor 93-84, în finala Turneului Memorial ”Toni Alexe” U BT Cluj - CSM Oradea, scor 93-84, în finala Turneului Memorial ”Toni Alexe”

”A fost un sentiment excelent”. Impresiile lui William Baeten, după debutul la FCSB

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 23 iul 2024

FCSB a încheiat la egalitate, scor 1-1 (0-0), meciul susţinut pe stadionul Steaua, în compania echipei Maccabi Tel Aviv, în prima manşă a turului doi preliminar al Ligii Campionilor.

Pentru FCSB a marcat Dawa (76), iar pentru Maccabi a înscris Biton (71).

Recent adus de la FCU Craiova, William Baeten a bifat primele minute la FCSB. Acesta a declarat că s-a simţit excelent şi era nerăbdător să debuteze.

”A fost un sentiment excelent! Primele mele minute pentru acest club uimitor, mă simt bine şi abia aşteptam să prind primele mele minute. Mă simt foarte bine.

Cred că puteam să jucăm mai bine. Puteam să începem mult mai bine jocul, am ratat câteva ocazii, dar am fost echipa mai bună. Cred că am arătat încrezători în joc şi sper să ne calificăm. Avem de făcut analiza şi să vedem ce avem de făcut mai bine”, a spus belgianul, la final de meci.