Anunţul surprinzător făcut de PSG despre Mbappe

Formula 1 | Albon şi-a prelungit contractul cu Williams

Ce a spus Ianis Hagi după ce a fost aproape să marcheze ca tatăl său în Spania: ”Am avut un sezon incredibil!”

Antrenorul lui Tottenham nu s-a ferit de cuvinte după ce Drăguşin a fost integralist cu City: ”Nu a avut asta!” Antrenorul lui Tottenham nu s-a ferit de cuvinte după ce Drăguşin a fost integralist cu City: ”Nu a avut asta!”
Verdict clar dat de Pep Guardiola după meciul contra lui Drăguşin: ”Clubul a luat o decizie excelentă prin transferul său!”

Serena Williams va prezenta gala premiilor ESPY în iulie

VIDEO | Maverick Vinales a câştigat lejer sprintul de la Austin. Primii 5 clasaţi au fost piloţi spanioli

Auto-Moto Publicat de Daian Cutu pe 14 apr 2024

Piloţii spanioli au făcut recital pe traseul de la Austin, din cadrul Marelui Premiu al Americilor la MotoGP. Primii 5 clasaţi au fost iberici.

La ghidonul unei Aprilia, Maverick Vinales s-a impus fără emoţii. El a trecut linia de sosire cu peste 2 secunde avans, în detrimentul lui Marc Marquez, multiplul campion mondial pare că s-a regăsit la Gresini.

Podiumul a fost completat de Jorge Martin, care a avut calificări zbuciumate, marcate de 2 căzături. Deţinătorul titlului, Francesco Bagnaia a terminat pe locul 8, la aproape 10 secunde ecart de Vinales.

Cursele de pe traseul texan vor fi duminică, de la ora 19:00, în direct pe Prima Sport 2.