VIDEO | Real Madrid - Alaves 3-2. ”Galacticii” au condus la 3 goluri, dar au tremurat serios pe final VIDEO | Real Madrid - Alaves 3-2. ”Galacticii” au condus la 3 goluri, dar au tremurat serios pe final
VIDEO | Atalanta - Como 2-3. Surpriză în Serie A! VIDEO | Atalanta - Como 2-3. Surpriză în Serie A!
E gata! Comisia tehnică pentru arbitri a luat decizia finală, după ce Jude Bellingham l-a insultat pe arbitru la meciul cu Espaynol E gata! Comisia tehnică pentru arbitri a luat decizia finală, după ce Jude Bellingham l-a insultat pe arbitru la meciul cu Espaynol
Încă un coechipier de top pentru Florinel Coman! Starul trecut pe la Sevilla şi PSG a semnat cu Al-Gharafa Încă un coechipier de top pentru Florinel Coman! Starul trecut pe la Sevilla şi PSG a semnat cu Al-Gharafa
Jucătorul de 80 de milioane de euro, OUT în urma unei accidentări! Inter a făcut anunţul Jucătorul de 80 de milioane de euro, OUT în urma unei accidentări! Inter a făcut anunţul
EXCLUSIV | S-a aflat cine este principalul vinovat pentru scandalul biletelor vândute suporterilor Rapidului la masa presei: „A fost o eroare” EXCLUSIV | S-a aflat cine este principalul vinovat pentru scandalul biletelor vândute suporterilor Rapidului la masa presei: „A fost o eroare”

VIDEO | Ioan Ovidiu Sabău a riscat cu folos în partida cu Universitatea Craiova: ”Cu teamă l-am introdus pe Dan Nistor”

U Cluj Publicat de Tudor Moisa pe 24 sep 2023

”U” Cluj a smuls un egal cu Universitatea Craiova, în prelungiri, graţie golului marcat de Nistor.

Ioan Ovidiu Sabău a dezvăluit că i-a fost teamă să îl introducă pe marcatorul ardelenilor.

”O primă repiză în care am jucat destul de modest. Nu am avut ritm, destul de timizi. Am jucat lent, nu am jucat din două atingeri. Am ajuns cu puţini jucători în preajma careului. Am pierdut mingi, i-am pus pe contraatac.

O primă primă repriză clar controlată de Craiova, a doua controlată de noi. Am dominat. Am avut curaj să jucăm. Puteam să pierdem şi jocul.

Sunt mulţumit de jucători în repriza a doua. Cu teamă l-am introdus pe Dan Nistor. Voiam să joace doar 30 de minute. La fel şi cu Alex Chipciu.

Ei sunt doi jucători importanţi, doi lideri. Sunt jucători care pot face diferenţa. L-am văzut suferind mult pe Ovidiu Bic.

Nu ai cum să nu-i consideri importanţi. Eu cred că vom arăta foarte bine. A venit acest Ilie, care arată bine şi fizic”, a spus Ioan Ovidiu Sabău