Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău
Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B
Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga
VIDEO | Unirea Slobozia - ”U” Cluj 2-2, în direct, pe Prima Sport 1. Ardelenii întorc partida în startul reprizei secunde
Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd” Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd”
Espanyol Barcelona – Mallorca 2-1. Catalanii ies din seria nefastă Espanyol Barcelona – Mallorca 2-1. Catalanii ies din seria nefastă

VIDEO | ”În prima repriza i-am controlat”. Chipciu, dezamăgit că nu i-a bătut pe cei de la CFR

U Cluj Publicat de Daian Cutu pe 2 nov 2023

Universitatea Cluj a remizat pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa CFR Cluj, în grupa B a Cupei României.

Pentru Universitatea Cluj  a marcat Kresic (41-autogol), iar pentru CFR a punctat Bîrligea (66).

Alex Chipciu este dezamăgit de faptul că nici de această dată nu a putut să răpună rivala locală.

”A fost un meci greu, cu două reprize total diferite. În prima i-am controlat, nu ştiu dacă au intrat în careu. E adevărat, nu ştiu dacă am avut ocazii. Apoi au adaptat jocul, asta înseamnă să ai valoare, au intrat jucători puternici. Noi am făcut schimbări, au intrat jucători care nu aveau prea multe minute.

Am un sentiment de ciudă că nu i-am bătut, i-am avut în mână. E ciudat sistemul ăsta, noi, CFR şi Rapid avem câte 4 puncte. Dacă vom câştiga la Botoşani, ne vom califica”,