"Bă, fraţilor, suntem în urna a treia, mă, aproape de inexistenţă". Discurs dur după victoria României în Kosovo | VIDEO EXCLUSIV "Bă, fraţilor, suntem în urna a treia, mă, aproape de inexistenţă". Discurs dur după victoria României în Kosovo | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Execuţie în direct! Germania a învins-o pe Ungaria, scor 5-0 VIDEO | Execuţie în direct! Germania a învins-o pe Ungaria, scor 5-0
VIDEO | Zi spectaculoasă în Nations League! S-au marcat 34 de goluri VIDEO | Zi spectaculoasă în Nations League! S-au marcat 34 de goluri
Gigi Becali a dat ordinul! Cei trei fotbalişti care vor juca în atac la FCSB Gigi Becali a dat ordinul! Cei trei fotbalişti care vor juca în atac la FCSB
Modul în care a fost tratată delegaţia României de kosovari | EXCLUSIV Modul în care a fost tratată delegaţia României de kosovari | EXCLUSIV
U BT Cluj - CSM Oradea, scor 93-84, în finala Turneului Memorial ”Toni Alexe” U BT Cluj - CSM Oradea, scor 93-84, în finala Turneului Memorial ”Toni Alexe”

VIDEO | Arsenal - Newcastle 4-1. ”Tunarii” au jumulit ”coţofenele”

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 25 feb 2024

Arsenal Londra a învins sâmbătă seara, pe propriul teren, scor 4-1, formaţia Newcastle, în etapa a 26-a din Premier League.

Echipa condusă de Mikel Arteta a condus cu 2-0 la pauză, prin golurile înscrise de Sven Botman, în minutul 18, şi de Kai Havertz, în minutul 24). Arsenal a controlat meciul şi după pauză, iar în minutul 65

Bukayo Saka şi-a continuat  seria ajungând la şapte goluri în ultimele cinci meciuri disputate în Premier League. Jakub Kiwior a făcut 4-0 în minutul 69, iar Joe Willock a stabilit scorul final, înscriind pentru Newcastle.

S-a încheiat 4-1 pentru Arsenal, care e pe locul 3, cu 58 de puncte. Newcastle ocupă poziţia a 8-a, cu 37 de puncte.