VIDEO | Celta Vigo - Real Madrid 1-2. Mbappe şi Vinicius au fost din nou decisivi VIDEO | Celta Vigo - Real Madrid 1-2. Mbappe şi Vinicius au fost din nou decisivi
Camora nu s-a abţinut după egalul contra Petrolului: ”Puţin fotbal!”

Rivalitatea Djokovic - Nadal s-a încheiat. Sârbul l-a învins pe spaniol în ultima lor confruntare Rivalitatea Djokovic - Nadal s-a încheiat. Sârbul l-a învins pe spaniol în ultima lor confruntare
VIDEO | Juventus - Lazio 1-0. Un autogol o duce pe ”Bătrâna Doamnă” pe primul loc VIDEO | Juventus - Lazio 1-0. Un autogol o duce pe ”Bătrâna Doamnă” pe primul loc
A vrut Dan Petrescu să îl pedepsească pe Louis Munteanu? „Alt motiv nu există!” | VIDEO EXCLUSIV A vrut Dan Petrescu să îl pedepsească pe Louis Munteanu? „Alt motiv nu există!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Dan Petrescu a reacţionat cu privire la momentele tensionate cu Louis Munteanu. ”Ar trebui să fie mai atent” VIDEO | Dan Petrescu a reacţionat cu privire la momentele tensionate cu Louis Munteanu. ”Ar trebui să fie mai atent”

VIDEO | ACSM Resiţa - Corvinul Hunedoara 1-0. Meciul a fost decis de o lovitură liberă

Liga II Publicat de Tudor Moisa ieri, 15:15

ACSM Reşiţa şi Corvinul s-au duelat, sâmbătă, în Liga 2. Gazdele s-au impus, scor 1-0, graţie unei reuşite semnate de Florian Haită din lovitură liberă

ACSM Resiţa - Corvinul Hunedoara 1-0 (Haită 41)

Echipele de start

• ACSM Reşiţa: Dincă - Dolghi, Elton, Rimovecz - Doana, Chera, Dudea, Cioiu - Samake, Lascu, Haită.
  • Corvinul Hunedoara: Blaga - Pop, Lică, Manolache, Velisar - Cărăuş, Ackovski - Lehaire, Pîrvulescu, Lupu - Câmpan.

Minutul 90+8: Fluier final. ACSM Reşiţa s-a impus, scor 1-0, graţie reuşitei lui Florian Haită.

Minutul 41: GOL ACSM REŞIŢA! Haită a deschis scorul cu un şut magistral din lovitură liberă.

Minutul 26: Ocazie Corvinul! Manolache a trimis foarte bine mingea cu o lovitură de cap, dar Dincă a respins în corner.

Minutul 1: A început meciul.

• Toate golurile şi fazele importante ale partidelor din Liga 2 pot fi urmărite în format LIVE VIDEO pe site-ul PrimaSport.ro.

Înainte de meci, Reşiţa este pe locul 5, cu 17 puncte. Corvinul ocupă locul 7, cu 16 puncte.