Eintracht Frankfurt – Bayern 3-3. Bavarezii s-au văzut egalaţi în minutul 90+4 Eintracht Frankfurt – Bayern 3-3. Bavarezii s-au văzut egalaţi în minutul 90+4
VIDEO | ”Jucătorii au personalitate”. Victorie mare obţinuă de Liviu Ciobotariu VIDEO | ”Jucătorii au personalitate”. Victorie mare obţinuă de Liviu Ciobotariu
VIDEO | Cristi Săpunaru a pus punctul pe i după înfrângerea suferită de Rapid! "Nu avem nicio şansă" VIDEO | Cristi Săpunaru a pus punctul pe i după înfrângerea suferită de Rapid! "Nu avem nicio şansă"
VIDEO | Marius Şumudică, foarte enigmatic. ”Veţi afla zilele viitoare” VIDEO | Marius Şumudică, foarte enigmatic. ”Veţi afla zilele viitoare”
Brighton - Tottenham 3-2. Radu Drăguşin, rezervă neutilizată Brighton - Tottenham 3-2. Radu Drăguşin, rezervă neutilizată
VIDEO | FCSB - Gloria Buzău 0-1, în direct la Prima Sport 1. Jipa, gol de generic VIDEO | FCSB - Gloria Buzău 0-1, în direct la Prima Sport 1. Jipa, gol de generic

Victorie categorică pentru Andres Dumitresu şi Slavia Praga, în faţa celor de la Sheriff Tiraspol

Europa League Publicat de Daian Cutu pe 5 oct 2023

Slavia Praga, la care joacă Andres Dumitrescu, a învins, joi seară, pe teren propriu, cu scorul de 6-0, echipa Sheriff Tiraspol, într-un meci din grupele Ligii Europa.

Au marcat Chytill ‘4, ’71, Ogbu ‘7, Garananga ’39 (autogol), Schranz ’47 şi Daudera ’58.

Dumitrescu a jucat pe toată durata partidei.