VIDEO | Chelsea - Nottingham Forest 1-1. Remiză eroică a ”pădurarilor” VIDEO | Chelsea - Nottingham Forest 1-1. Remiză eroică a ”pădurarilor”
Horaţiu Moldovan, şanse mari să fie transferat la finalul sezonului Horaţiu Moldovan, şanse mari să fie transferat la finalul sezonului
VIDEO | FC Botoşani - Rapid 0-0, la Prima Sport 1. Echipele de start VIDEO | FC Botoşani - Rapid 0-0, la Prima Sport 1. Echipele de start
Bologna – Parma 0-0. Man a fost titular, iar Mihăilă a intrat pe final la ”cruciaţi” Bologna – Parma 0-0. Man a fost titular, iar Mihăilă a intrat pe final la ”cruciaţi”
Kai Havertz este indisponibil pentru următoarele două meciuri ale naţionalei Germaniei Kai Havertz este indisponibil pentru următoarele două meciuri ale naţionalei Germaniei
VIDEO | Girona - Athletic Bilbao 2-1. Scenariu ireal în La Liga! Oaspeţii au ratat trei penalty-uri şi au fost învinşi în minutul 90+9 VIDEO | Girona - Athletic Bilbao 2-1. Scenariu ireal în La Liga! Oaspeţii au ratat trei penalty-uri şi au fost învinşi în minutul 90+9

Totul este oficial! FCSB a confirmat plecarea

FCSB Publicat pe 8 iul 2024

FCSB a anunţat oficial, luni seară, transferul lui Florinel Coman la gruparea Al Gharafa SC, din Qatar.

Golgheterul sezonului 2023-2024 în Superliga a plecat de la FCSB după 7 ani, în care a marcat 63 de goluri şi a oferit 62 de pase de gol în 233 de meciuri oficiale în toate competiţiile.

FCSB anunţă oficial transferul lui Florinel Coman la Al Gharafa SC

“Campionii României îi mulţumesc pentru extraordinara contribuţie avută la cucerirea titlului şi îi urează mult succes alături de noua echipă!“, a menţionat FCSB.