Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză
LIVE VIDEO | Spectacolul din Champions League se vede la Prima Sport! Barcelona, Arsenal şi Atletico joacă acum LIVE VIDEO | Spectacolul din Champions League se vede la Prima Sport! Barcelona, Arsenal şi Atletico joacă acum
Antrenorul şi-a expus dezamăgirea după ce a fost demis de la un club din Liga 2. ”Am fost pus în situaţia de a renunţa” Antrenorul şi-a expus dezamăgirea după ce a fost demis de la un club din Liga 2. ”Am fost pus în situaţia de a renunţa”

Toate biletele pentru meciul cu Cipru, din Liga Naţiunilor, au fost vândute. Tricolorii vor avea 1528 de fani la Larnaca

Echipa nationala Publicat astăzi, 15:21

FRF a anunţat că toate biletele alocate suporterilor români la meciul cu Cipru, de la Larnaca, din Liga Naţiunilor, au fost vândute.

Cele 828 de bilete puse iniţial în vânzare pentru suporterii miercuri s-au epuizat în 75 de minute.

Ca urmare a dialogului avut cu Federaţia de Fotbal din Cipru, FRF a reuşit să suplimenteze numărul de locuri alocat suporterilor români. Astfel, alte 700 de bilete au fost puse în vânzare joi şi acestea fiind epuizate/

Cu aceste tichete, s-a ajuns la 1.528 de suporteri români în tribune, capacitatea stadionului fiind de 8.058 de locuri.

Sâmbătă, 12 octombrie, de la ora 21:45, naţionala României întâlneşte Cipru, la Larnaca, în Liga Naţiunilor.