Monica Niculescu a ajuns în finala de dublu la Japan Open fără să joace în ultimele două runde.  Ana Bogdan, eliminată în sferturi la simplu Monica Niculescu a ajuns în finala de dublu la Japan Open fără să joace în ultimele două runde. Ana Bogdan, eliminată în sferturi la simplu
VIDEO | Gloria Buzău - Hermannstadt, astăzi, de la ora 18:30, în direct la Prima Sport 1! Meci interesant în „subsolul” clasamentului VIDEO | Gloria Buzău - Hermannstadt, astăzi, de la ora 18:30, în direct la Prima Sport 1! Meci interesant în „subsolul” clasamentului
VIDEO | ”U” Cluj - Oţelul, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Duelul surprizelor din Superliga VIDEO | ”U” Cluj - Oţelul, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Duelul surprizelor din Superliga
Victorie palpitantă pentru Daniel Opriţa. ”Am fost altă echipă” Victorie palpitantă pentru Daniel Opriţa. ”Am fost altă echipă”
VIDEO | PSG - Dinamo 35-32. ”Dulăii” au condus o bună parte din joc în duelul stelar din Liga Campionilor VIDEO | PSG - Dinamo 35-32. ”Dulăii” au condus o bună parte din joc în duelul stelar din Liga Campionilor
”Îmi dau speranţe că ne putem stabili un obiectiv”. Un nume emblematic al fotbalului românesc i-a luat locul lui Ilie Poenaru pe banca celor de la Concordia Chiajna ”Îmi dau speranţe că ne putem stabili un obiectiv”. Un nume emblematic al fotbalului românesc i-a luat locul lui Ilie Poenaru pe banca celor de la Concordia Chiajna

Sepsi Sfântu Gheorghe, 2-2 cu Bohemians Praga într-un meci amical

Sepsi OSK Publicat pe 15 ian 2023

Formaţia Sepsi Sfântu Gheorghe a remizat, duminică, scor 2-2, cu echipa Bohemians Praga, într-un meci amical disputat în Turcia.

Sepsi a marcat prin Ciobotariu ’68 şi Dumitrescu ’82. Pentru Bohemians au înscris Janos ’68 şi Drchal ’79.

Echipa din Superligă a început jocul cu următorul “11”: Niczuly - Dimitrov, Tamás, Niňaj, Ispas, Păun, Rodríguez, Ştefănescu, Matei, Tudorie, Šafranko. Au mai intrat pe teren: Began, Francisco Júnior, Rondón, Dumitrescu, Gheorghe, Bălaşa, Ciobotariu, Renţa.