Fotbalistul pierdut de CFR face senzaţie la rivală şi bate la porţile echipei naţionale: ”E de acest nivel!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | ”Au fost false”. Adrian Mihalcea a dezvăluit o situaţie incredibilă petrecută la meciul cu Rapid VIDEO | ”Au fost false”. Adrian Mihalcea a dezvăluit o situaţie incredibilă petrecută la meciul cu Rapid
VIDEO | ”Creştem ca ghioceii”. Un nou discurs savuros marca Marius Şumudică VIDEO | ”Creştem ca ghioceii”. Un nou discurs savuros marca Marius Şumudică
VIDEO | Rareş Pop, one man show pentru Rapid. ”Acesta este rodul muncii mele” VIDEO | Rareş Pop, one man show pentru Rapid. ”Acesta este rodul muncii mele”
Atalanta - Como a fost amânat din cauza ploii. Când se va juca Atalanta - Como a fost amânat din cauza ploii. Când se va juca
VIDEO | Marius Şumudică, spectaculs la finalul partidei cu Unirea Slobozia VIDEO | Marius Şumudică, spectaculs la finalul partidei cu Unirea Slobozia

Roland Niczuly, discurs dur după umilinţa contra FCSB. ”Am fost jalnici”

Sepsi OSK Publicat de Tudor Moisa pe 24 sep 2023

Roland Niczuly, portarul echipei Sepsi, recunoaşte că formaţia sa a fost slabă în meciul pierdut duminică, la Sf. Gheorghe, 2-5 cu FCSB.

”Am fost jalnici, din păcate. E greu să îmi găsesc cuvintele după acest meci. Trebuie să trecem repede peste el, miercuri ne aşteaptă un meci la Hermannstadt , în Cupa României, suntem deţinătoarea cupei şi trebuie să ne onorăm statutul.

Nu avem timp să ne ligem rănile. Am primit cinci goluri, chiar dacă nu îmi vine să cred, trebuie să acceptăm.

Ei avut cinci ocazii şi ne-au dat cinci goluri. În această seară nu ne-a mers abolut nimic. Nu cred că am mai arătat atât de slab ca acum. A fost un meci care trebuie repede uitat.

La Craiova în minutul 7 a fost 2-0, aici a fost 2-0 în minutul 10 şi e greu să mai joci concentrat când eşti condus cu 2-0 în minutul 10”, a declarat Roland Niczuly.