”Tricolorii” au efectuat primul antrenament înaintea meciurilor cu Cipru şi Lituania ”Tricolorii” au efectuat primul antrenament înaintea meciurilor cu Cipru şi Lituania
Gigi Becali, nervos după victoria cu Gloria Buzău! "Nu avem profesionalism! Nu trebuie să fiu băiat bun" Gigi Becali, nervos după victoria cu Gloria Buzău! "Nu avem profesionalism! Nu trebuie să fiu băiat bun"
Victorie de consolare pentru Răzvan Lucescu în campionatul Greciei Victorie de consolare pentru Răzvan Lucescu în campionatul Greciei
VIDEO | FCSB - Gloria Buzău 3-2. Campioana a reacţionat perfect după ce a fost condusă VIDEO | FCSB - Gloria Buzău 3-2. Campioana a reacţionat perfect după ce a fost condusă
Eintracht Frankfurt – Bayern 3-3. Bavarezii s-au văzut egalaţi în minutul 90+4 Eintracht Frankfurt – Bayern 3-3. Bavarezii s-au văzut egalaţi în minutul 90+4
VIDEO | ”Jucătorii au personalitate”. Victorie mare obţinuă de Liviu Ciobotariu VIDEO | ”Jucătorii au personalitate”. Victorie mare obţinuă de Liviu Ciobotariu

Revelaţia primei etapei din Cupa României şi-a prezentat noul antrenor

Liga II Publicat de Daian Cutu pe 2 oct 2023

Ştefan Odoroabă şi-a găsit rapid echipă, după ce săptămâna trecută s-a despărţit de CSM Alexandria. Acesta va rămâne în Liga 2, fiind prezentat de Tunari,

Odoroabă revine la ilfoveni, după ce echipa a produs surpriza primei etape a Cupei României, remizând cu Universitatea Craiova, scor 1-1.

”Bine ai revenit, Ştefan Odoroabă!

Ştefan Odoroabă, se întoarce la Arsenal Tunari!

Plecat de la Tunari în primăvara anului trecut la divizionara secundă Al Shoalah FC (Arabia Saudită) ca antrenor secund, Ştefan se reîntoarce in România unde reuşeşte promovarea cu CSM Alexandria”,