Nice a umilit-o pe Saint-Etienne în Ligue 1. A fost 6-0 la pauză! Nice a umilit-o pe Saint-Etienne în Ligue 1. A fost 6-0 la pauză!
VIDEO | Dorinel Munteanu, iureş la flash-interviu. ”Poate trebuia să fiu şi mai dur” VIDEO | Dorinel Munteanu, iureş la flash-interviu. ”Poate trebuia să fiu şi mai dur”
Bogdan Cosmescu i-a răspuns lui Dorinel Munteanu! "Nu înţelege" | VIDEO EXCLUSIV
A văzut gestul lui Dorinel Munteanu şi a reacţionat! "Am devenit şi foarte sensibili" | VIDEO EXCLUSIV A văzut gestul lui Dorinel Munteanu şi a reacţionat! "Am devenit şi foarte sensibili" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | ”Îmi place să jucăm un fotbal frumos”. Zeljko Kopic continuă seria excelentă VIDEO | ”Îmi place să jucăm un fotbal frumos”. Zeljko Kopic continuă seria excelentă
”Suntem obişnuiţi”. Jucătorul Oţelului a reacţionat după ce a fost luat de guler în timpul meciului de antrenor ”Suntem obişnuiţi”. Jucătorul Oţelului a reacţionat după ce a fost luat de guler în timpul meciului de antrenor

"Prima parte a fost a celor de la UTA, au fost mai agresivi, dar cred că am intrat prea temători”. Voluntari obţine o remiză norocoasă şi e pe primul loc în Casa Liga 1

FC Voluntari Publicat de Daian Cutu pe 28 aug 2020

UTA Arad a inaugurat noul stadion "Francisc von Neumann" cu un egal, 0-0 cu FC Voluntari, în direct la Look Sport, într-un meci în care trupa lui Mihai Teja nu a contat în atac, iar Vlad Morar a ratat o ocazie monumentală.

Cei de la Voluntari au făcut un meci modest, dar au obţinut punctul necesar, care îi urcă pe ilfoveni pe locul întâi în Casa Liga 1, cel puţin până mâine.

"Prima parte a fost a celor de la UTA, au fost mai agresivi, dar cred că am intrat prea temători. Le-am zis băieţilor că nu au nimic de pierdut, pentru că trebuie să ne bucurăm de fotbal. În prima parte, ne-au dominat, dar repriza a doua a fost a noastră. Dacă finalizam mai repede, cred că plecam cu trei puncte. E un punct important: patru puncte din primele două etape, nu sună deloc rău" a spus Teja, după ”remiza albă”, contra celot de la UTA.