VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund  a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic
AS Roma are un nou antrenor! Surpriză mare

Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia
Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump
VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză
VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală

Gigi Becali a intrat în direct imediat după remiza din Gruia şi a oferit prima reacţie

FCSB Publicat pe duminică, 23:12

CFR Cluj a remizat pe teren propriu, scor 2-2, cu FCSB, într-un meci din etapa a noua a Superligii, în care a condus cu 2-0.

Ardelenii au condus cu 2-0 după dubla lui Louis Munteanu (’36, ’49), însă campioana României a revenit prin reuşitele lui Băluţă (’59) şi Dawa (‘88).

Imediat după fluierul final al partidei din Gruia, Gigi Becali a intrat în direct şi s-a arătat dezamăgit de rezultat, având în vedere abseneţele CFR-ului.

”Mi se pare că în prima repriză a făcut diferenţa Louis Munteanu, în a doua a fost doar o echipă pe teren. Ei nu au mai contat. Nu pot să spun încă de Baeten, dacă nu joacă echipa. El e atacant.

E un rezultat rău pentru că eu cred că nu o să o mai prindem niciodată pe CFR aşa. Era de bătut în seara asta. Am luat un punct în deplasare, pentru noi e un câştig. Craiova nu a luat niciun punct. Noi ne batem la titlu cu Craiova şi CFR”, a spus Gigi Becali, la Digi Sport.