VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund  a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic
AS Roma are un nou antrenor! Surpriză mare

Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia
Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump
VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză
VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală

E gata! Gigi Becali a văzut partida cu CFR Cluj şi a luat o decizie radicală: „O să joace cei valoroşi”

FCSB Publicat pe duminică, 23:24

CFR Cluj a remizat pe teren propriu, scor 2-2, cu FCSB, într-un meci din etapa a noua a Superligii, în care a condus cu 2-0.

Ardelenii au condus cu 2-0 după dubla lui Louis Munteanu (’36, ’49), însă campioana României a revenit prin reuşitele lui Băluţă (’59) şi Dawa (‘88).

Imediat după fluierul final al partidei din Gruia, Gigi Becali a intrat în direct şi a anunat ce lot va alinia FCSB de acum încolo.

„Băluţă apare, Bîrligea apare, Popescu apare şi el că nu avem U-21. O să iasă Miculescu, Popa, Baeten. O să apuce şi Ştefănescu până când demonstrează. La revedere cu doi închizători.

Am văzut ce înseamnă Tănase la mijlocul terenului. Va fi Tănase cu Olaru şi Şut. Vreau să dăm 4-5 goluri, să năucim adversarul. Nu o să fie chiar aşa de obositor. O să fie şi pauză.

Nu facem două echipe. Facem o echipă care să joace şi colo şi colo. Nu mai facem două echipe. O să joace cei valoroşi”, a spus Gigi Becali la Digi Sport.