Eintracht Frankfurt – Bayern 3-3. Bavarezii s-au văzut egalaţi în minutul 90+4 Eintracht Frankfurt – Bayern 3-3. Bavarezii s-au văzut egalaţi în minutul 90+4
VIDEO | ”Jucătorii au personalitate”. Victorie mare obţinuă de Liviu Ciobotariu VIDEO | ”Jucătorii au personalitate”. Victorie mare obţinuă de Liviu Ciobotariu
VIDEO | Cristi Săpunaru a pus punctul pe i după înfrângerea suferită de Rapid! "Nu avem nicio şansă" VIDEO | Cristi Săpunaru a pus punctul pe i după înfrângerea suferită de Rapid! "Nu avem nicio şansă"
VIDEO | Marius Şumudică, foarte enigmatic. ”Veţi afla zilele viitoare” VIDEO | Marius Şumudică, foarte enigmatic. ”Veţi afla zilele viitoare”
Brighton - Tottenham 3-2. Radu Drăguşin, rezervă neutilizată Brighton - Tottenham 3-2. Radu Drăguşin, rezervă neutilizată
VIDEO | FCSB - Gloria Buzău 0-1, în direct la Prima Sport 1. Jipa, gol de generic VIDEO | FCSB - Gloria Buzău 0-1, în direct la Prima Sport 1. Jipa, gol de generic

Anghel Iordănescu, verdict clar despre adevărata Steaua şi răspuns pentru Chipciu. ”Până la urmă trebuie să înţelegem cu toţii”

Liga II Publicat de Daian Cutu pe 5 oct 2023

CSA Steaua a învins pe teren propriu, cu scorul de 3-1, echipa Campionii FC Argeş, într-un meci din etapa a noua a Ligii 2 Casa Pariurilor.

Golurile învingătorilor au fost marcate de Raicu ’12 şi Chipirliu ’29, ’83.

Pentru oaspeţi a înscris Zătreanu ‘90+3.

Anghel Iordănescu a fost prezent la meci şi a punctat că nu e de acord cu declaraţiile făcute de Alex Chipciu săptămâna trecută despre formaţia din Liga 2, pe care o consideră adevărată Steaua, deoarece joacă pe noua arenă din Ghencea.

”El e un băiat educat. E greu ca eu să hotărăsc sau să decid care e Steaua. Asta trebuie s-o hotărască justiţia, trebuie să se hotărască la Curtea de Apel.

Până la urmă trebuie să înţelegem cu toţii că Steaua e cea care joacă pe 'Steaua'. Restul, e doar polemică”, a explicat Iordănescu.