VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund  a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic
AS Roma are un nou antrenor! Surpriză mare

Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia
Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump
VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză
VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală

Cât vor costa biletele la FCSB - Manchester United

FCSB Publicat de Tudor Moisa pe 30 aug 2024

FCSB şi-a aflat adversarele din faza principală a Europa League. Campioana României le va întâlni pe Manchester United, Glasgow Rangers, Olympiakos, PAOK, Midtjylland, Qarabag şi Hoffenheim.

Unul dintre meciurile care se vor juca la Bucureşti va fi cel cu Manchester United, iar Gigi Becali a anuţat preţul biletelor. Finanţatorul de la FCSB a spus că toate biletele vor costa dublu faţă de cât au costat în play-off-ul Europa League.

”Eu zic că nu vor fi scumpe biletele. Cât erau? 70, 80 de lei? O să fie dublu (n.r. cu Manchester United). Ce era 60 de lei o să fie acum 120 de lei. Nu e mult. Dacă bagi biletele de acum, într-o zi se vând. Dacă azi le bagi, mâine sunt gata.

Ne face steluţa noastră fericiţi. Ne face steluţa fericiţi ca pe vremuri”, a spus Gigi Becali, confom Fanatik.