OFICIAL | Alex Bourceanu a semnat OFICIAL | Alex Bourceanu a semnat
Un nepalez de 18 ani a escaladat toate cele 14 vârfuri de peste 8.000 de metri din lume Un nepalez de 18 ani a escaladat toate cele 14 vârfuri de peste 8.000 de metri din lume
Surpriză! Arbitrul delegat la meciul Cipru - România Surpriză! Arbitrul delegat la meciul Cipru - România
EXCLUSIV | Cele mai noi informaţii despre accidentările jucătorilor de la FCSB EXCLUSIV | Cele mai noi informaţii despre accidentările jucătorilor de la FCSB
NEWS ALERT | Şedinţă la Rapid! S-a luat o decizie extremă NEWS ALERT | Şedinţă la Rapid! S-a luat o decizie extremă
Jandarmeria, activă la meciurile de fotbal Jandarmeria, activă la meciurile de fotbal

VIDEO ǀ Gică Hagi, un car de nervi în prima repriză a meciului cu Urartu. A lovit cu mingea un panou publicitar

Farul Constanta Publicat de Daian Cutu pe 27 iul 2023

Farul - Urartu va fi transmisă în direct, joi, de la 20:30, pe canalul Prima Sport 2. De asemenea, partida dintre cele două echipe va putea fi urmărită online şi pe platforma PrimaPlay.ro.

Mai mult decât atât, meciul din preliminariile Conference League va putea fi urmărit şi în format video-text pe site-ul Primasport.ro, de unde nu vor lipsi cele mai importante faze din meci.

Prima repriză a fost una de uitat pentru campioana României, care a intrat la cabine cu scorul de 2-2, după ce e egalat în prelungiri. Gică Hagi s-a dezlănţuit pe marginea terenului.

La 1-1, ”Regele” a fost avertizat cu cartonaş galben, după ce a răbufnit şi a lovit un banner publicitar cu mingea. Antrenorul campioanei României şi-a apostrofat în repetate rânduri elevii, care nu s-au ridicat la pretenţiile sale.