Reacţia tehnicianului lui RFS după duelul cu FCSB: „Suntem dezamăgiţi” Reacţia tehnicianului lui RFS după duelul cu FCSB: „Suntem dezamăgiţi”
Napoli a învins-o cu 5-0 pe Palermo şi s-a calificat în optimile de finală ale Cupei Italiei Napoli a învins-o cu 5-0 pe Palermo şi s-a calificat în optimile de finală ale Cupei Italiei
Capitolul la care FCSB stă foarte prost în acest sezon: „Asta e o nenorocire” | VIDEO EXCLUSIV Capitolul la care FCSB stă foarte prost în acest sezon: „Asta e o nenorocire” | VIDEO EXCLUSIV
MM Stoica, savuros după victoria categorică în faţa RFS: „Noi nu suntem de acord cu locul 2” | VIDEO EXCLUSIV MM Stoica, savuros după victoria categorică în faţa RFS: „Noi nu suntem de acord cu locul 2” | VIDEO EXCLUSIV
A fost numit MVP-ul meciului dintre FCSB şi RFS | VIDEO EXCLUSIV A fost numit MVP-ul meciului dintre FCSB şi RFS | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Darius Olaru, din nou providenţial. ”Am visat la aceste seri” VIDEO | Darius Olaru, din nou providenţial. ”Am visat la aceste seri”

Programul de duminică al sportivilor români. Două atlete evoluează în ultima zi de concurs

JO 2024 Publicat pe 11 aug 2024

Atletele Delvine Relin Meringor şi Joan Chelimo Melly vor evolua în proba de maraton, iar Cătălin Axente va lupta în recalificări, duminică, în ultima zi a Jocurilor Olimpice de la Paris.

09:00: Atletism, Start/Sosire Hotel de Ville-Invalides / Maraton feminin – FINALĂ: Delvine Relin Meringor, Joan Chelimo Melly

22:00: CEREMONIA DE INCHIDERE, Stade de France