Fostul jucător de la FCSB nu este de acord cu strategia pe care Gigi Becali o impune la echipă: „În ritmul ăsta nu ai cum” | VIDEO EXCLUSIV Fostul jucător de la FCSB nu este de acord cu strategia pe care Gigi Becali o impune la echipă: „În ritmul ăsta nu ai cum” | VIDEO EXCLUSIV
Gigi Becali a pus mâna pe telefon la pauza meciului cu Riga şi l-a sunat pe MM Stoica! „Mihai, faceţi aşa!” Gigi Becali a pus mâna pe telefon la pauza meciului cu Riga şi l-a sunat pe MM Stoica! „Mihai, faceţi aşa!”
Gigi Becali a scos în evidenţă un singur jucător după victoria la scor cu RFS: „A dat curaj” Gigi Becali a scos în evidenţă un singur jucător după victoria la scor cu RFS: „A dat curaj”
Gigi Becali, cadou spectaculos pentru Ştefan Târnovanu Gigi Becali, cadou spectaculos pentru Ştefan Târnovanu
Decizie finală! Un club din Liga 2 a fost depunctat şi riscă interdicţia la transferuri Decizie finală! Un club din Liga 2 a fost depunctat şi riscă interdicţia la transferuri
Englezii l-au „măcelărit” pe Radu Drăguşin după ce a văzut cartonaşul roşu în minutul 8 Englezii l-au „măcelărit” pe Radu Drăguşin după ce a văzut cartonaşul roşu în minutul 8

Meciurile de astăzi din Superliga vor fi analizate de experţii Prima Sport! Emisiunea Fotbal Show va avea loc de la ora 21:00 şi de la 00:00

Emisiuni Publicat pe 10 aug 2024

Partida Gloria Buzău - Rapid, din runda a 5-a din Superliga, va avea loc sâmbătă, de la ora 22:00 şi va putea fi urmărită în direct pe canalul Prima Sport 1 şi online pe PrimaPlay.ro.

• Toate partidele din prima ligă a României se văd în format LIVE VIDEO pe site-ul PrimaSport.ro.

Meciul serii, Gloria Buzău - Rapid, dar şi FC Hermannstadt - FC Botoşani şi UTA - Oţelul, vor fi analizate în emisiunea Fotbal Show, moderată de Dan Udrea. Acolo unde, de la ora 21:00 vor fi prezenţi în studio MM Stoica, Basarab Panduru şi Marius Baciu şi de la ora 00:00 ultimii doi, alături de Emil Grădinescu.